Misją firmy Ostrowski Sp. z o.o. jest budowa pozycji lidera produkcji płyt warstwowych Classic-Therm® na rynku polskim, oraz rozwijanie sieci odbiorców na rynkach europejskich. Staramy się także wykorzystywać nasze doświadczenia przy zdobywaniu nowych segmentów rynku, poprzez oferowanie nowatorskich rozwiązań wykorzystujących płyty warstwowe.

 

Produkowane przez nas płyty wyznaczają kolejne standardy na rynku poprzez zwiększoną termoizolacyjność oraz nowoczesne procesy produkcji, których priorytetowym celem jest dbałość o środowisko naturalne.

Oferujemy innowacyjne rozwiązania ułatwiających życie, jednocześnie nie wywierające negatywnego wpływu na środowisko naturalne. To co wyróżnia oferowane przez nas płyty warstwowe to przede wszystkim wyjątkowa jakość, trwałość, sztywność oraz niska waga osiągnięta dzięki wykorzystaniu innowacyjnej metody produkcji. Nie ograniczamy naszych klientów, pragnących zakupić produkowane przez nas płyty warstwowe. Działamy nie tylko na terenie Polski, ale również poza jej granicami. Chętnie podejmiemy się współpracy z klientami z całej Europy, dostarczając jedne z najbardziej jakościowych płyt warstwowych dostępnych na obecnym rynku.

Już od ponad 20 lat W każdej spośród dedykowanych branż oferujemy kilkanaście rozwiązań funkcjonalnych, zróżnicowanych pod względem konstrukcji płyty, rodzaju wypełnienia a także oczekiwanej funkcji. Oferujemy również produkcję płyt warstwowych wykonanych na specjalne zamówienie klientów. Wysoki standard jakości podnosimy wysokimi oczekiwaniami wobec bezpieczeństwa użytkowania i funkcjonalności oferowanego przez nas asortymentu. Stale rozwijamy linie produkcyjne dopasowując je do produkcji płyt warstwowych o szerokim zastosowaniu.

Nowoczesne rozwiązania, a także zastosowanie wysokojakościowych materiałów w procesie produkcji to coś, co w znacznym stopniu wpływa na efekt końcowy naszej pracy. Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza, dlatego dobrze wiemy, jak bardzo funkcjonalna powinna być każda, pojedyncza płyta warstwowa. Decydując się na zakup oferowanych przez nas produktów, otrzymują Państwo nie tylko gwarancję ich wysokiej jakości, ale również kompleksową obsługę klienta. Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą lub w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań, do bezpośredniego kontaktu.