Płyta warstwowa producent – Wypełnienia drzwiowe

Płyta warstwowa Producent. Wypełnienia drzwiowe to panele drzwiowe wykonane z płyt o różnego rodzaju okładzinach oraz wypełnieniach. Materiały wykorzystywane przy produkcji płyty warstwowej dobierane są zależnie od przyszłego zastosowania produktu. W naszej ofercie produktowej, znajdują się między innymi płyty sandwich PVC, płyty warstwowe HPL, wypełnienia drzwiowe aluminiowe, płyty dźwiękoszczelne, płyty antywłamaniowe, płyty wykończone blachą bądź płyty typu sandwich ze sklejki. Jako producent wypełnień drzwiowych dbamy aby każdy produkt był najwyższej jakości. W produkcji znajdują się wypełnienia drzwiowe takie jak Classic-Therm® PVC, Classic-Therm® HPL, Classic-Therm ALU, Classic-Therm® SK różniące się warstwą zewnętrzną ale również rodzajem wypełnienia (XPS bądź PUR) według wymagań klienta. Rodzaj warstwy zewnętrznej wpływa nie tylko na wygląd finalnego produktu ale także na jego właściwości oraz co oczywiste – cenę płyty warstwowej. Wypełnienia drzwiowe z HPL pokryte są laminatem na wierzchniej warstwie. Stosujemy laminaty Renolit, Continental (Hornschuch) bądź Cova. Mają one różne faktury, kolory, grubości. Te imitujące drewno i mające strukturę trójwymiarową na pierwszy rzut oka trudno odróżnić od forniru. Stolarka otworowa to jedna z najbardziej dynamicznych branż w budownictwie, podążająca za najnowszymi trendami a także technologiami. W ostatnich latach wyjątkową popularność zyskała stolarka otworowa – pasywna.

W ofercie znaleźć Państwo mogą:
panele drzwiowe
wypełnienia drzwiowe HPL
płyty warstwowe PVC
płyty drzwiowe typu sandwich
płyty do produkcji drzwi

Producent płyt warstwowych – Poszerzenia okienne

Jako producent płyt warstwowych zajmujemy się produkcją ciepłych poszerzeń okiennych. Poszerzenia termiczne okien Profi-Therm są doskonałą alternatywą oraz uzupełnieniem dla systemowych poszerzeń wykonanych z PVC. Możemy je stosować tradycyjnie jako podstawę ramy okiennej jak i w części górnej oraz bocznej okna. Płyty warstwowe branży okiennej naszej produkcji doskonale sprawdzą się również do zabudowy skrzynek na rolety zewnętrzne jako element ułatwiający ich montaż. Dodatkowo pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu mechanizmu zwijania rolety z wnętrzem pomieszczeń. Rozwiązanie to poprawia parametry termiczne oraz akustyczne takiej zabudowy.

Produkcja płyt obejmuje m.in.:
ciepłe poszerzenia okienne
profile podokienne
płyty do zabudowy rolet
podwaliny
poszerzenia termiczne okien

Producent płyt sandwich – Płyty warstwowe ogrodowe

Płyty warstwowe do ogrodów naszej produkcji to nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie jaką jest budowa ogrodów zimowych pozwalające uniknąć późniejszych problemów wynikających z użytkowania wymarzonej oranżerii. Płyty Profi-Therm do ogrodów zimowych zapewniają znakomitą izolację termiczną, a co za tym idzie – komfortową temperaturę we wnętrzu, cień oraz co ważne tłumienie dźwięków (izolację akustyczną) z otoczenia jak również absorpcje hałasu opadów atmosferycznych. Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia odporności płyty na uszkodzenia. Płyty warstwowe ogrodowe Classic-Therm® mogą posiadać różną budowę jak i grubość dopasowaną do konkretnego systemu okiennego. Przykładowo w płycie Classic-Therm® ALU COLOR warstwy zewnętrzne tworzy płyta aluminiowa surowa bądź lakierowana wg. palety RAL.

Produkujemy takie elementy warstwowe jak:
płyty do ogrodów zimowych
pokrycia dachowe ogrodowe
płyty warstwowe dachowe
zabudowa ścian ogrodów
ogród zimowy płyty

Doświadczenie jakie nabyliśmy przez wszystkie lata działalności pozwoliło nam na opracowanie specjalnej technologii sklejania różnych rodzajów warstw. Jednocześnie podejście naszego działu techniczno-handlowego pozwala z satysfakcją podjąć wyzwanie tworzenia produktu, dedykowanego specjalnie na Państwa potrzeby. Płyty warstwowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze względu na ich sztywność oraz niską wagę w stosunku do grubości. Jako producent płyt warstwowych zapewniamy iż płyty Classic-Therm® będą najlepszym wyborem na długie lata eksploatacji.

Zapraszamy również na nasz profil – Facebook – Ostrowski – Sandwich Panel Producer

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami a w razie jakichkolwiek pytań do bezpośredniego kontaktu z naszym działem handlowym:

Kamil Nierychło
Sprzedaż Europa
email: k.nierychlo@ostrowski.eu
tel.: +48 508 312 910