W ofercie firmy Ostrowski dostępne są płyty do druku wielkoformatowego SKS z linii Classic-Viscom. Jest to produkt wyróżniający się szczególnymi parametrami ? płyty są lekkie i łatwe w obróbce. Są to wysokiej jakości płyty warstwowe doskonale sprawdzające się w charakterze płyt reklamowych.

Viscom SKS – właściwości oraz zastosowanie

Płyty Classic-Viscom SKS z ekstrudowanego polistyrenu z warstwą sklejki są wytrzymałe oraz wodoodporne, dzięki czemu dobrze znoszą działanie czynników zewnętrznych. Dzięki zastosowaniu cienkich ścianek są lekkie i sztywne. Są to płyty szczególnie łatwe w obróbce. Można poddawać je cieciu, frezowaniu, nadają się do drukowania, a także malowania i lakierowania. Zapewniają wysoką trwałość koloru oraz przy zachowaniu wysokich standardów wydruku pozwalają na otrzymanie bardzo dobrego efektu końcowego.

Warstwa zewnętrzna SKS

Z zewnątrz płyty SKS są pokryte wodoodporną sklejką, która charakteryzuje się dobrymi właściwościami w zakresie wytrzymałości i stanowi atrakcyjne podłoże drukarskie.

Warstwa wewnętrzna XPS

Płyty Classic-Viscom SKS są wykonane z ekstrudowanego polistyrenu, czyli twardej pianki bez freonów. Jest to wytrzymały materiał odporny na zniekształcenia. Dzięki solidnej warstwie wewnętrznej płyty są sztywne, pomimo swojej niewielkiej wagi i małej grubości.

Zakres temperatur, w jakich mogą być wykorzystywane to -60/+70°C. Wytrzymałość na ściskanie wynosi 0,30 N/mm2 wg DIN 53421, a chłonność wody po 28 dniach sięga <0,7% wg PN-EN 12087+. Są to płyty o klasie palności E i grupie przewodności cieplnej 035.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu bezpośredniego – KONTAKT

Zapraszamy również na nasz profil Ostrowski – Producer of Sandwich Panels