Płyty warstwowe producent

Płyty warstwowe producent. Ostrowski Sp. z o.o. jest firmą mogąca poszczycić się wieloletnią tradycją. Posiadamy duże doświadczenie w produkcji płyt warstwowych wykorzystywanych jako zabudowa nadwozi. Produkujemy również wypełnienia drzwiowe, poszerzenia okienne, płyty reklamowe, płyty warstwowe ogrodowe czy płyty do zabudowy wentylacji. Lata funkcjonowania w branży jako producent płyt warstwowych, sprawiły, że wypracowana przez nas wysoka pozycja na rynku motywuje nas do ciągłej pracy. Rozwijamy możliwość produkcji jeszcze lepszych i różnorodnych produktów jakim są płyty warstwowe.

Producent płyt warstwowych

Głównym profilem działalności naszej firmy jest produkcja płyt warstwowych. Nieustanny rozwój i wdrażanie nowych rozwiązań sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom płyty warstwowe o bardzo wysokich parametrach użytkowych. Kwalifikacje naszego działu produkcyjnego oraz handlowego są gwarancją szybkiej i sprawnej realizacji zamówień. Od początku powstania, firma postawiła na dynamiczny rozwój, zdobywając doświadczenie, którego potwierdzeniem są otrzymane nagrody. Płyty warstwowe producent. Jesteśmy producentem płyt warstwowych stawiającym na partnerskie relacje z klientami. Posiadamy nowoczesną produkcję i stosujemy najnowsze technologie z naciskiem na ekologie.

Ostrowski Sp. z o.o.  – Certyfikat Firma Godna Zaufania!

Ten ekskluzywny program jednoczy ze sobą przedsiębiorstwa, które wytrwale i konsekwentnie pracują nad swoją reputacją w internecie. Dzięki swojej etycznej postawie w prowadzeniu działalności biznesowej. Jest ona wyznacznikiem nieustannego starania o satysfakcję klientów i kontrahentów. Świadomi konsumenci poszukują wiadomości na temat firm, z których ofert korzystają. Certyfikat Firma Godna Zaufania umożliwia uzyskanie przewagi konkurencyjnej w różnego rodzaju przetargach oraz jest ważnym argumentem w relacjach biznesowych, potwierdzając wiarygodność firmy.

Płyty warstwowe od producenta – jakość

Nasze płyty warstwowe Classic-Therm® charakteryzuje wytrzymałość, sztywność oraz jakość wykonania. Sprawia to tym samym, że są to produkty funkcjonalne, a ich montaż zapewnia właściwe standardy bezpieczeństwa. Okładziny znajdujące się na warstwie zewnętrznej płyty warstwowej sa odporna na czynniki zewnętrzne, w związku z tym możemy liczyć na estetyczny wygląd przez długie lata użytkowania. Jako producent płyt warstwowych gwarantujemy iż płyty Classic-Therm® będą najlepszym wyborem na długie lata eksploatacji. Aby uzyskać więcej informacji, mogą się Państwo z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami, wysyłania zapytań oraz oczywiście współpracy!

Ostrowski Sp. z o.o. – Your sandwich panels

Zapraszamy również na nasz profil Ostrowski – Sandwich panels producer

Płyty warstwowe producent – przykłady