Zabudowy sanitarne

Mobilna zabudowa WC, jako toaleta przenośna kojarzona jest przede wszystkim z dużymi imprezami plenerowymi, lecz tego rodzaju zabudowy sanitarne sprawdzają się także na placach budowy, parkingach i przestrzeni miejskiej, jako publiczna toaleta czy toaleta przenośna na działkę.

Toaleta przenośna- zalety

Toaleta przenośna posiada wiele zalet podyktowanych głównie możliwością swobodnego transportu. Mobilna zabudowa WC nie tylko może być wykorzystywana w wielu miejscach, ale dzięki materiałom z jakich jest wykonana, pozwala na zachowanie wysokich standardów higieny. Przenośna zabudowa sanitariatów nie wymaga podłączenia do sieci kanalizacyjnej, dzięki czemu może zostać ustawiona w dowolnym miejscu.

Zabudowa sanitarna – kabiny WC z płyt warstwowych

Zabudowa WC wykonywana jest z płyt wielowarstwowych, z laminatem, które dzięki swoim właściwościom pozwalają na zachowanie wysokich standardów użyteczności. Płyty Classic-Therm GFK idealnie nadają się na ten rodzaj zabudowy. Płyta GFK jest lekką płytą o wysokiej sztywności oraz dużej wytrzymałości na uderzenia. Płyty zbudowane z laminatu poliestrowego z włóknem szklanym odporne są ponadto na promieniowanie UV.

Płyta GFK do zabudowy WC

Jako producent płyt warstwowych, oferujemy płyty warstwowe GFK oparte na różnym rdzeniu (wypełnieniu) wg zapotrzebowania klientów. Oferujemy wypełnienia takie jak: XPS, PUR, polipropylenowy plaster miodu (HCPP) czy nowoczesne rozwiązania pod postacią ekologicznej piany PT produkowanej z odpadów opakowaniowych.

Z uwagi na posiadane cechy płyty zapewniają długie lata użytkowania oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Płyty warstwowe GFK to idealny materiał nie tylko do wykonania zabudowy sanitariatów czy przenośnych toalet, ale również zabudowy aut dostawczych, przyczep gastronomicznych czy kontenerów.

Zabudowa WC wykonana z płyt warstwowych doceniona została w całej Europie, a trend w produkcji tego typu zabudowy sanitarnej stale wzrasta.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu bezpośredniego – KONTAKT

Zapraszamy również na nasz profil Ostrowski – Producer of Sandwich Panels