Wzorniki płyt warstwowych.

Wzorniki płyt warstwowych. Cremeweiss to folia w odcieniu kremowym. Jest to jedna z wielu propozycji marki Renolit – międzynarodowego lidera w produkcji folii i produktów pokrewnych. Folia wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Folia Renolit Cremeweiss jest wykonana z materiału termoplastycznego, co oznacza, że nadaje się jej formę poprzez tłoczenie i wtryskiwanie w wysokiej temperaturze, a następnie schładzanie do temperatury użytkowej.

Folia Renolit Cremeweiss charakteryzuje się wielowarstwową strukturą. Warstwa zewnętrzna jest odporna nie tylko na brud i zanieczyszczenia, ale też na promieniowanie UV. Kolorowe pigmenty znajdujące się w folii odbijają też promienie podczerwone, dzięki czemu folia tak szybko się nie nagrzewa. W folii Renolit Cremeweiss zastosowano nowoczesne wzornictwo. Połączenie jednolitego, kremowego koloru z tłoczeniami daje bardzo ciekawy efekt. Folia Renolit Cremeweiss została opracowana w taki sposób, by zachować swój kolor po wielu latach eksploatacji.

Renolit Cremeweiss – zastosowanie

Wzorniki płyt warstwowych prezentują kilkadziesiąt propozycji folii, które mogą stać się dekoracyjnym wykończeniem niejednej powierzchni. Folia Renolit Cremeweiss może pokrywać oferowane przez nas wypełnienia drzwiowe i poszerzenia okienne, ale sprawdzi się także jako okleina mebli czy urządzeń AGD. Folia termoplastyczna wykorzystywana jest także do uszczelniania dachów, podziemnych konstrukcji czy brzegów basenów. Swoje zastosowanie znalazła też w produkcji artykułów biurowych i produktach wykorzystywanych w poligrafii. Folia Renolit Cremeweiss wykorzystywana jest też do oklejania wnętrz pojazdów.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu bezpośredniego – KONTAKT

Zapraszamy również na nasz profil Ostrowski – Producer of Sandwich Panels