Zabudowy sanitarne płyty

Zabudowy sanitarne płyty. Przyczepa toaletowa jest mobilnym rozwiązaniem sanitarnym o wyjątkowym komforcie użytkowania. Przyczepy sanitarne nadają się na imprezy firmowe w plenerze, festiwale uliczne, koncerty na świeżym powietrzu czy place budowy. Ponadto przyczepy wc są łatwe w transporcie, można nimi łatwo manewrować i precyzyjnie ustawiać. Jako producent pyt warstwowych obserwujemy rynek i dostrzegamy iż producenci zabudów sanitarnych starają się aby ich produkty były coraz lepsze a wysoka jakość ma powododowć iż ​​wizyta w toalecie ma być tak przyjemna, jak to tylko możliwe.

Classic-Therm®GFK płyty do zabudowy przyczep sanitarnych

Producent płyt warstwowych – Ostrowski Sp.z o.o., oferuje płyty warstwowe oparte na różnych rdzeniach – wypełnieniach. Produkujemy płyty z wypełnieniami takimi jak: XPS, PUR, polipropylenowy plaster miodu (HC) czy nowoczesne rozwiązanie w postaci ekologicznej piany PT produkowanej z odpadów opakowaniowych.

Płyty warstwowe – okładziny

Oferowane przez nas płyty Classic-Therm®GFK spełniają wysokie standardy estetyczne. Powierzchnia zewnętrzna płyt czyli laminat poliestrowo-szklany jest odporny na działanie promieni UV oraz warunków atmosferycznych jak i korozję. Laminat jest twardy, stabilny i posiada niewielki ciężar powierzchniowy. Może posiadać powierzchnie o wysokim połysku – Highgloss, z efektowną strukturą – laminat Stucco stosowany zazwyczaj do wewnątrz, wzmocniony laminat Powerlight bądź wersję Standard z delikatnie widoczną zatopioną siatką z włókna szklanego.

Zabudowy sanitarne – wyposażenie

Firmy produkujące przyczepy sanitarne starają się aby zagospodarowanie wnętrza oraz materiały wykorzystane przy budowie przyczepy gwarantowały łatwość utrzymywania czystości przy niewielkim wysiłku. W przyczepach znajdują się m.in. w toaleta, pisuar, umywalka, własny zbiornik wody czystej, zbiornik na wodę brudną, zasilanie elektryczne z własnych baterii słonecznych, muszla ustępowa z automatycznym spłukiwaniem czy bateria umywalkowa z systemem czasowym kontrolującym ilość zużytej wody. Podział przyczepy na część damską i męską gwarantuje wygodę, swobodę i intymność, tak pożądaną szczególnie w warunkach polowych.

Wysokiej jakości płyty warstwowe 

Wiemy, iż przy inwestowaniu swojego kapitału, zawsze warto współpracować z najlepszymi firmami na rynku, a taką opinią możemy się pochwalić jako producent płyt warstwowych do zabudowy. Z uwagi na posiadane cechy płyty zapewniają długie lata użytkowania oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Nasze płyty to idealny materiał nie tylko do wykonania zabudowy sanitariatów czy mobilnych toalet, ale również do zabudowy aut dostawczych, przyczep cargo, przyczep gastronomicznych czy zabudowy nadwozi.

Nasza oferta jako producenta płyt warstwowych, obejmuje produkty charakteryzujące się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale również trwałością oraz funkcjonalnością. Oferujemy również produkcję płyt warstwowych wykonanych na specjalne zamówienie klientów.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu bezpośredniego – KONTAKT

Zapraszamy również na nasz profil Ostrowski – Producer of Sandwich Panels

Zabudowy sanitarne Płyty – przykłady